Vonios valymo gudrybės

0 7

Kartais tvarkymasis ir valymas namuose gali labai varginti, ypač kai nežinoma kokios priemonės tinka greitesniam darbui. Žinant kelias gudrybes ar atradus puikių produktų valymui, jis gali būti greitesnis ir kur kas kokybiškesnis. Dažniausiai itin daug laiko sunaudoja vonios valymas, kuris tikrai nėra žmonių mėgstamiausias. Jeigu pastebėjote, kad nepadeda jokios vonios valymo priemonės, kurias įsigyjate, visuomet verta ieškoti geriausių rekomendacijų. Jų šiuo metu gali būti pilnas internetas – žmonės dažnai dalinasi savo atradimais, kurie labai pagelbėja kasdienybę. Buitinė chemija internetu kuo puikiausiai pardavinėjama jau ilgą laiką, tad radus viliojančių variantų galima greitai pasidomėti atsiliepimais, sudėtimi, poveikiu ir naudojimo būdais.

Kol nepavyksta rasti puikios vonios valymo priemonės, verta išbandyti ir tuos produktus, kuriuos turite namuose. Ekstra atvejais padėti gali ir tokie komponentai kaip actas, citrinos, spiritas bei soda ir kiti ingredientai. Žinoma, tai ne visiems tobulai veikiantys dalykai, tačiau kai nėra kur dėtis – geriau nei nieko.

Jei vonia yra pageltusi, tuomet sugrąžinti jai dailesnę išvaizdą galima sumaičius keturis litrus šilto vandens su stikline acto, pora šaukštu sodos ir stikline spirito. Toks mišinys turi būti tepamas ant vonios ir paliekamas keliasdešimčiai minučių. Tuomet viską nuplovus, vaizdas bus bent kiek geresnis nei buvo. Visgi, tobuliausią efektą padeda išgauti specialiai tam pritaikytos vonios valymo priemonės. Kai perkama buitinė chemija internetu, galima paieškoti kelių skirtingų valiklių skirtingoms problemoms. Pavyzdžiui, vieni geriau dorojasi su nešvarumais, kiti su kalkėmis ir skirtingais paviršiais. Vienos tobulos priemonės nėra ir dažnai reikia rinktis kelias. Su naminėmis priemonėms yra lygiai taip pat – viena priemonė neišvalys viso vonios kambario.

Unitazą galima išvalyti sumaičius 10 mililitrų vandens su citrinos sultimis ir trimis gramais sodos. Mišinį gerai sumaišykite ir tepkite visą unitazą. Palikus mišinį porai valandų, leiskite jam veikti, o vėliau reikia su tualeto šepečiu viską gerai nušveisti. Taip pašalinama bent dalis kalkių, unitazas atrodo naujesnis. Jeigu turima speciali priemonė unitazui valyti, geriau rinktis ją, kadangi speciali sudėtis dažnai užtikrina geresnį veiksmingumą.

Komentarai
Kraunama...