Vonios: praktiškiausi tipai ir jų privalumai

0 10

Prieš įsigyjant vonią, labai svarbu įvertinti savo vonios kambario dydį ir formą. Tuomet labai svarbu nuspręsti kokia vonia tobulai tiks turimame kambaryje bei kokio tipo vonią reikėtų pasirinkti. Šiais laikais galima rasti itin daug pasirinkimo, todėl išsirinkti vonią greitai tikrai neįmanoma. Tenka įvertinti ir medžiagą iš kurios vonios pagamintos ir kaip greitai jos susidėvi, kad būtų galima ilgai džiaugtis savo sprendimu.

Vonios gali būti pagamintos iš plieno – jos gaminamos presuojant plieno lakštus ir tuomet dengiant juos emalio sluoksniu. Tokia vonia atspari smūgiams, greitai įšyla, o ir paviršius nėra lengvai subraižomas. Glotni ir maloni prilietimams vonia gali būti puikus sprendimas tiems, kurie nori greitai įmontuojamos vonios. Jos lengvos, todėl montavimas užtrunka labai neilgai ir yra paprastas. Taip pat tokios vonios yra atsparios cheminėms priemonėms, todėl nereikės bijoti naudoti nei plaukų dažų, nei cheminių valymo priemonių.

Akrilinės vonios yra brangesnis variantas nei plieninės ir taip pat tai vienas populiariausių žmonių pasirinkimo, nes jos puikiai atitinka kainos ir kokybės santykį. Akrilas yra lanksti ir lengva medžiaga, todėl vienas iš tokios vonios privalumų yra tai, jog ji gali būti pačių įvairiausių formų. Negana to paviršius taip pat gali būti gana įvairus – matinis, perlamutrinis arba blizgus. Atsiradus defektams, tokią vonią nesunku restauruoti. Akrilinę vonią patariama saugoti nuo tokių medžiagų kaip klijai, nagų lakas, plaukų lakas, nes jie pažeidžia apsauginį akrilo sluoksnį.

Ketaus vonia yra labai tvirta ir sunki, jos labai dažnai matomos įvairiausiuose viešbučiuose. Vienas iš didžiausių jų privalumų yra tai, jog dėl storų sienelių, jos lėtai atšąla, tad vandens procedūromis joje galima džiaugtis ilgiau. Nepatariame į tokią vonią dėti aštrių daiktų, nes gali greitai būti sugadinamas paviršius.

Akmens masės vonia primena filmus, kuriuose vaizduojami antikos romėnų laikai. Prabangios, didelės ir kokybiškos vonios pasižymi ilgaamžiškumu, todėl vonios greičiausiai nebereikės niekada keisti, jei pasirinksite akmens masės vonią. Jos atsparios cheminėms medžiagoms, įbrėžimams ir prireikus, nesunkiai atnaujinamos. Negana to, tokia vonia puikiai sulaiko karštį.

Komentarai
Kraunama...