Vonios kambario įrangos pasirinkimas: vonios plautuvės

0 4

Įrenginėjant vonios kambarį reikia pamąstyti ne tik apie baldus, bet ir apie įrangą, kuriai reikės skirti lygiai tiek pat dėmesio norint patogios ir funkcionalios vonios. Dažniausiai įrangą reikia išsirinkti anksčiau nei baldus, todėl tenka apžiūrėti keliasdešimt galimų variantų iki kol išsirenkamas teisingiausias variantas. Vonios kambariui dažniausiai labai svarbi įranga būna dušo kabinos, vonios plautuvės, pačios vonios ir net klozetai. Jie turi derintis prie busimų baldų ir prie esamo kambario stiliaus bei būsimo dizaino. Taigi, prieš renkantis įranga, jau reikia turėti viziją, kaip norisi jog vonios kambarys atrodytų. Vonios plautuvę reikia rinktis atsižvelgus į kelis kriterijus, taigi, gerai pagalvokite apie tai ko jums iš tiesų reikia.

Galvojant apie tai ko reikia iš vonios plautuvės, verta atsakyti sau į kelis klausimus, kurie padės apsispręsti ir lengviau suprasti kokios savybės yra reikalingos. Pirmiausia pagalvokite kaip dažnai ji bus naudojama. Jeigu vonios kambaryje bus ir pati vonia, o ne dušo kabina, tuomet įprastai vonios plautuvės naudojamos šiek tiek mažiau, nes rankas nusiplauti ar dantis išsivalyti galima naudojantis vandeniu iš vonios čiaupo. Nuo to kaip dažnai naudojama ši įranga priklauso tai ar jums reikia itin patogaus, ilgaamžio varianto, kuris turėtų atlaikyti begalinį naudojimąsi. Taip pat verta nuspręsti kokio dydžio prausyklės reiktų. Jeigu ja naudosis ne vienas žmogus ir rytais kartais daugiau nei vienam žmogui jos reikia, galbūt, geriau investuoti į didesnę. Jei svarbus dizainas, gerai pagalvoti ir apie vonios plautuvės formą, nes jos gali būti ir kvadratinės, ir ovalios, asimetriškos ir dar visokios kitokios. Taigi, pagalvokite apie išmatavimus, formą, dizainą ir kokybę bei ilgaamžiškumą, kurio jums reikia.

Vonios įrangai priklauso ir klozetai, kurie taip pat turi būti apgalvotas pirkinys. Įvertinti reikia taip pat jo išvaizdą, kad ji tiktų prie vonios kambario. Verta nepamiršti ir bakelio dydžio, nes jų būna skirtingų, o kas bus pasirinkta priklauso nuo to kiek esate pripratę išnaudoti vandens. Vandens nuleidimo technikos irgi gali skirtis, šiais laikais gali būti randami ir tokie klozetai, kurie nuleidžia vandenį netaškydami vandens, todėl mažiau plinta bakterijos. Atkreipti dėmesį verta ir į dangti – jų formos dažniausiai priderintos prie pačio klozeto, tačiau galima įsigyti lėto nusileidimo dangčius, kurie yra labai patogūs naudojimui.

Komentarai
Kraunama...