Virtuvės stalviršis iš akmens

0 108

Virtuvės darbo vietai pats reikalingiausias daiktas yra stalviršis. Kiti virtuviniai baldai taip pat atlieka tam tikras funkcijas, tačiau be stalviršio būtų sunku gaminti maistą ir užsiimti kitais namų ruošos darbais. Kadangi nuolatinis darbas vyksta būtent prie stalviršio, reikia rinktis tvirtą ir derantį prie namų įvaizdžio. Šiais laikais stalviršiai gali būti labai stilingi, tačiau į juos reikia investuoti, o ir gražūs ir tvirti stalviršiai kainuoja daugiau, tačiau investuoti į gerą daiktą būtina, jei norima turėti kokybę.

Akmens stalviršiai yra vienas populiariausių sprendimų, nes virtuviniai baldai su tokia puošmena atrodo daug stilingiau ir gražiau, o taip pat galima džiaugtis ir patvaria medžiaga virtuvėje. Žinoma, akmens tipai stalviršiams gali būti skirtingi ir kiekvienas pasižymi savo savybėmis.

Viena iš populiariausių medžiagų iš kurios gaminami akmens stalviršiai yra granitas. Kiekviena granito uoliena turi skirtingus raštus ir linijas, todėl yra labai originali, o pats stalas visuomet atrodys vis kitaip. Granitas taip pat yra labai patvari medžiaga, todėl tokie stalviršiai tarnaus ne vienerius metus, nes jie atsparūs ir aplinkos veiksniams. Jų negąsdina nei karštis, nei skysčiai ar chemikalai.

Marmuriniai stalviršiai taip pat yra gaminami ir dažniausiai dėl išskirtinio grožio. Virtuviniai baldai su marmuru lengvai suderinami, o atrodo labai prabangiai ir elegantiškai. Deja, nors marmuras valosi tikrai labai lengvai, jo sudėtyje esančios poros traukia purvą ir nešvarumus. Tokios medžiagos stalviršį reikia labai prižiūrėti ir nedėti jokių dažančių produktų ar daržovių. Marmuro spalva greitai gali tapti kitokia, jei jo neapsaugosite, o taip pat, kad jis būtų atsparus drėgmei reikia paviršių nuolat impregnuoti.Kvarcas taip pat yra vienas iš pasirinkimų, tačiau jis pasižymi vienoda ir lygia spalva. Toks stalviršis būtų labai jautrus, nes jį lengva subraižyti ar sugadinti chemikalais bei rūgštimis jį valant. Kai gaminamas tokio akmens stalviršis, naudojamos toksinės medžiagos, todėl jos būna skleidžiamos to akmens. Dėl šios priežasties stalviršį išsirinkti sunku, todėl reikia pirkti tik tuomet kai turite pakankamai informacijos ir žinote ką perkate.

Komentarai
Kraunama...