Valčių pasirinkimas: labai svarbu medžiaga ir dugnas

0 2

Valtys yra viena puikiausių prekių, kai prasideda šiltasis sezonas. Juk per atostogas laiką norisi praleisti išties smagiai, todėl vykstama prie ežero arba prie jūros. Vandens pramogos tikrai karštomis dienomis nudžiugina, todėl nieko keisto, kad tiek daug žmonių buriuojasi prie vandens telkinių. Kad prie jų būtų daugiau ką nuveikti, valtys gali būti puiki pramoga – apsižiūrėti apylinkes, priplaukti kitus krantus ar tiesiog pasidžiaugti gamta iš vandens yra vienas malonumas. Pasiplaukiojimas, kai veikia valties varikliai ir nereikia patiems irtis gali būti labai atpalaiduojantys, todėl nenuostabu, jog toks pirkinys gana populiarus. Žinoma, dar daugiau dėmesio valtys sulaukia iš žvejų, kurie mėgsta pažvejoti ramiai ir savo laimikių ieškoti toliau nuo kranto. Tačiau, jei niekada valties neturėjote, greičiausiai žinote, jog ne taip lengva ją išsirinkti. Atsižvelgti reikia tikrai į daug kriterijų, jei valtį varo valties varikliai, tai didelis dėmesys krypsta ir į jų pasirinkimą. Taigi, sužinokite nuo ko pradėti pripučiamos valties pasirinkimą bei paieškas.

Pirmiausia, žvejams turėtų būti labai svarbu, jog valties dugnas būtų kietas, o ne pripučiamas, kadangi žvejojant vidury vandens telkinio kartais norisi ir atsistoti. Pripučiamas dugnas nėra toks stabilus, todėl stovėti tokioje valtyje nebus patogu ar saugu. Kitaip sakant, pripučiamas dugnas labiausiai tinka trumpesniems išvykimams ir pramoginiams pasiplaukiojimams, o kietas dugnas bus geresnis pasirinkimas jei valtį naudojate ilgesniais laiko tarpais. Taip pat kietas dugnas patogesnis jei naudojami ir valties varikliai, o ne irklai. Galima, žinoma, įsigyti valtį, kuriai valties varikliai nebūna pritaikyti, tuomet galima plaukioti tik naudojant irklus, tačiau dažniausiai geriau investuoti į valtį, kuri turi specialią vietą varikliui įmontuoti, jei netyčia ateityje sugalvotumėte, jog to gali prireikti.

Kad išsirinktumėte tinkamą valties dydį, turite žinoti su kiek žmonių daugiausiai žadate plaukioti. Kiek žmonių pasiimsite pasiplaukiojimams stovyklaujant? Arba kiek draugų su jumis mėgsta išvykti pažvejoti? Taip žinosite ko jums tiksliai reikia ir kas bus funkcionalu. Nepamirškite, kad valties reikia vietos ir daiktams, kuriuos imate į žvejybą ar pasiplaukiojimus, todėl pravartu perkant pagalvoti apie šiek tiek didesnę valtį nei planavote.

Komentarai
Kraunama...