Trūkumai ir privalumai: įtempiamos lubos namuose

0 11

Namuose dažniausiai ieškoma geriausių sprendimų, kai galvojama apie savo būsto interjerą. Norisi, kad namuose būtų jauku, patogu ir gera gyventi. Interjero kūrimas nėra tik baldų derinimas tarpusavyje, taip pat labai svarbios sienų, lubų spalvos, jų tekstūra. Vieni renkasi tapetus, kiti nori, kad sienose būtų kas nors nupiešta. Kaip ir daugelis dalykų interjere, jame svarbios ir lubos, kurias prireikus atnaujinti galimi keli variantai. Du dažniausiai pasirenkami yra įtempiamos lubos, arba lubų tinkavimas, lyginimas ir dažymas. Pirmasis variantas paskutiniu metu labai populiarėja, todėl vis dažniau namuose galima pastebėti įtemptą pvc plėvelę.

Privalumų įtempiamos lubos tikrai turi, todėl jei svarstote apie šį variantą, verta pasidomėti plačiau. Puiku tai, kad pasirinkus tokio tipo lubas, turėsite visiškai saugų variantą jūsų namuose. Tai ekologiškas ir saugus pasirinkimas sveikatai, kadangi šios lubos neturi jokios neigiamos įtakos sveikatai. Visi gamintojai dažniausiai turi saugumo sertifikatus, o jeigu ne, tuomet jais pasitikėti nereikėtų. Pasitaiko atveju kai bandoma parduoti nekokybišką pvc plėvelės klastotę, kuri tikrai nėra gera ar saugi, taigi, visuomet reikia gerai pagalvoti prieš pasitikint bet kuriuo gamintoju.

Priimtina kaina irgi būdinga šio tipo luboms. Anksčiau įtempiamos lubos buvo gana brangi paslauga ir apdailos būdas, tačiau atsiradus vis daugiau tuo užsiimančių įmonių, kainos pagerėjo ir dėl to paslauga tapo prieinama daugeliui. Dabar tai vienas iš praktiškiausių būdų sutvarkyti neestetiškų lubų problemą. Įtempiamos lubos susidaro iš pagrindo ir plėvelės, todėl nėra daug elementų už kuriuos tektų mokėti. Gana paprastai įmontuojamos lubos tikrai vertos dėmesio norintiems greitų rezultatų.

Puiku ir tai, kad tokios lubos nėra sunkiai prižiūrimo, kadangi jas lengvai galima nuvalyti paprasčiausia šluoste, o kadangi jos nebijo ir drėgmės, tą padaryti galima ir įvairiausiais valikliais. Šios lubos leidžia paslėpti ir kambaryje esančius trūkumus. Jeigu tikrosios lubos nelygios ar atrodo prastai, jų tvarkyti neprireiks, o visi įdubimai bus lengvai uždengiami. Taip pat galima nesunkiai paslėpti ir tokius interjerą gadinančius dalykus kaip gaisro detektorius, laidus ir kitus panašius dalykus.

Didžiausi trūkumai, kuriuos galite pastebėti yra tai, kad pvc plėvelės negalima liesti aštriais daiktais, nes ji gali plyšti, tačiau ar tai yra didelis trūkumas tikrai sunku pasakyti, nes įprastai lubų su aštriais daiktais niekas neliečia. Kvapas taip pat gali būti nurodomas kaip minusas, tačiau praėjus porai dienų jis prasisklaido, tad kaip didelio trūkumo to taip pat negalima pabrėžti.

Komentarai
Kraunama...