Tinkamų lauko šviestuvų privalumai

0 4

Kuriant eksterjerą lauko šviestuvai dažnai yra nuvertinami: dėmesys kreipiamas į ruošiamą terasą, klojamas plyteles, karpomus augalus ir kitas didesnes detalės. Tačiau būtent nuo to, kokie šviestuvai pasirenkami, priklauso ir atmosfera sode ar kieme.

Lauko šviestuvai internetu parduodami vis dažniau, o tai reiškia, kad namų savininkai vis dažniau nusprendžia investuoti į šiuos šviesos šaltinius. Natūralu, juk jie pasižymi tokiais privalumais:

1. Apšviečia sunkiai matomą kelią, kad būtų saugiau grįžti namo;

2. Lauko šviestuvai su judesio davikliu įsijungia tik žmogui priartėjus prie šviestuvo (ir išsijungia jam nuėjus);

3. Pabrėžia gražius eksterjero elementus, augalus;

4. Aprūpina papildoma šviesa, todėl lauke galima pasilikti net ir sutemus.

5. Apšvietę tinkamas sodo vietas, galėsite ne tik šią vietą paversti saugesne, bet ir sukursite norimą atmosferą.

Galimi apšvietimo sprendimai priklausys ir kokią atmosferą sukursite sode. Taip pat priklausomai kokias vietas norite apšviesti: takelį, augalus, sedėjimo vietas ar terasą. Pavyzdžiui jeigu norite ryškios šviesos, tai verta paekspermentuoti su LED lauko šviestuvais, kurie turi puikiais apšvietimo galimybes.

Ieškodami, kurie lauko šviestuvai geriausiai tiktų jūsų sodui, pagalvokite apie saugumą ir elektros naudojimo kaštus. Taupus variantas yra lauko šviestuvai su judesio davikliu, beje, jie ypač tinkami takams. Jie patys įsijungia ir išsijungia, reaguodami į judesius, tad žmogui nereikia rūpintis lauko šviesos reguliavimu. Tiek šių, tiek kitų šviestuvų laidai turi būti atitinkamai izoliuoti, jungikliai turi būti saugūs naudoti.

Komentarai
Kraunama...