SPF turi būti naudojamas kiekvieną dieną

0 1

Odos priežiūra daugeliui gali pasirodyti itin paprasta – vieniems atrodo, kad tereikia vieno kremo, kuris drėkintų odą, tačiau tam, kad oda būtų sveika ir graži prireikia kur kas daugiau pastangų. Ypač jei kamuoja kokia nors odos problema. Tie patys kremai turi būti pasirenkami pagal odos tipą, jos savybes, problemas ir norimus rezultatus, o kur dar serumai, kaukės, prausikliai ir daugelis kitų grožio rutinos produktų. Jie taip pat turi atitikti poreikius ir prisidėti prie norimų rezultatų siekimo. Visgi dermatologai vis labiau ragina pradėti naudoti SPF priemones ne tik kaitriausiomis vasaros dienomis deginantis paplūdimyje. Nesisaugant nuo saulės visa grožio rutina ir naudojamos priemonės odos būklei gerinti gali būti nereikšmingos. Kodėl taip yra? Saulės įtaka odai gali būti labai žalinga. Saulės spinduliai žmogui naudingi yra neilgai, nes papildyti organizmą vitaminu D tikrai neužtrunka. Visas kitas laikas leidžiamas saulėje, ypač kai dažnai deginamasi gali kainuoti gerą odos būklę.

Didžiausios problemos, kurias sukelia saulė yra tai, kad gali būti paskatinamas odos vėžys. Žalingi spinduliai turi įtakos net ir šiam faktoriui, todėl privaloma būti atsargiems. SPF priemonės būnant saulėje labai pagelbėja, nes neleidžia žalai prasibrauti iki odos, visgi ne visi naudoja šių priemonių tiek kiek reikia. Pirmiausia, dėl to, kad nežino kada ir kaip jas naudoti, o visų antra, dažnai SPF priemonių vengiama, nes norima geriau įdegti, o su jomis tą padaryti būna sunkiau ir užtrunka daugiau laiko. Jei norite tinkamai apsaugoti savo odą ir džiaugtis jaunatviška ir sveika išvaizda ilgiau būtina atsiminti kelis dalykus.

Karščiausios dienos valandos vasarą, kai saulė be galo aktyvi turi būti praleidžiamos pavėsyje ar namuose, uždaroje patalpoje. Net ir didžiausias SPF gali neatlaikyti tiek žalos, kurią galima patirti tokiu metu. Rytais ar vakarais būnant saulėje SPF kremas, losjonas ar kita priemonė yra būtini. Norint maksimaliai puoselėti savo odą, SPF rekomenduojamas kasdien visus metus, nes net ir žiemą saulė pasiekia odą tik ji nebūna tokia aktyvi ir žalinga. Visgi, kuo labiau oda saugoma, tuo mažiau saulė jai turi įtakos, todėl laikui bėgant tikrai nepastebima tiek daug senėjimo požymių.

Komentarai
Kraunama...