Soliariumai gali būti naudingi grožiui ir sveikatai

0 5

Technologijos vystosi gana greitai, todėl nieko keisto, jog viskas aplink tobulėja. Dėka naujovių, keičiasi ir žmonių gyvenimai, įpročiai, rutina, rūpinimasis grožiu bei kiti dalykai. Dėl kai kurių technologijų tam tikros sritys pagerėja, kitos, galbūt, ne visada, tačiau vertinant viską, kas skirta grožiui ir sveikatai tikrai galima pagirti. Kadangi daugelis nuolat nori džiaugtis įdegusiu kūnu ir laukia vasaros, atsiradę soliariumai padėjo tą džiaugsmą išlaikyti visus metus. Žinoma, ne visi naudojasi tokia technologija, nes bijo, kad ji gali kenkti odai ar organizmui, tačiau verta žinoti, kad kur kas kenksmingiau savo odą deginti po saule. Soliariumų kremai padeda kur kas tolygiau įdegti būnant tarp lempų, todėl kartais įdegis įgautas vasaros metu prie vandens neatrodo taip dailiai.

Daugelis žino, jog saulė yra natūralus vitamino D šaltinis, tačiau ne vasaros metu gauti jo tinkamą kiekį gana sunku. Taip pat saulėje būnant ilgą laiką, jei nenaudojamas kremas nuo saulės, galima labai pabloginti odos būklę, nudegti. Įrodyta, jog soliariumai šioje vietoje gali labai padėti. Verta žinoti, kad ši technologija padeda pasiekti norimą įdegį per trumpesnį laiką, labiau tausoja odą, todėl ji ne taip išsausėja. Na, o soliariumų įdegio kremai tik dar labiau pagerina visą šį procesą, nes suteikia odai drėgmės. Tokiu atveju ir pats įdegis išsilaiko ilgiau. Jei reguliariai jis palaikomas soliariumų pagalba, galima nuostabiu atspalviu mėgautis visus metus.

Pirmosios lempos, kurios buvo naudojamos soliariumui buvo išrastos ne dėl įdegio, o dėl odos ligų gydymo. Taip būdavo paskatinama vitamino D gamyba, gydomos kaulų ligos. Dabar soliariumai yra patobulėję ir yra didžiąja dalimi skiriami grožio sričiai. Vitaminas D labai svarbus tam, kad nekibtų ligos, kraujospūdis nebūtų per aukštas ir nepultų depresija.

Galvojantiems, jog saulė yra geriausias būdas įdegti, labai verta pasidomėti apie jos spindulių daroma žalą. Nudegti saulėje be SPF apsaugą turinčių priemonių galima per kelias minutes, o tuomet atsiranda labai daug odos problemų, įdegis tikrai nebūna tolygus. Taigi, kartais reikia apsverti ar geriau degintis saulėje, soliariumuose, o gal geriau jei pasirenkami savaiminio įdegio kremai? Būtent žinojimas leidžia teisingai pasirinkti, kad oda būtų tausojama ir nepažeidžiama neteisingų sprendimų.

Komentarai
Kraunama...