Rinoplastika – harmoninga veido išraiška

0 6

Nors grožis subjektyvus dalykas ir tai kas patinka vieniems, nebūtinai patinka kitiems, tam tikri standartai visgi yra nusistovėję kaip grožio stereotipai. Dėl šios priežasties galima pastebėti, kad kartais žmonės koreguoja savo grožį plastinės chirurgijos pagalba. Nors yra manančių, kad tai tikra tuštybė ir reikėtų atrodyti taip, kaip gamta sutvėrė, vis dažniau žmonės pradeda toleruoti įvairias kūno bei veido korekcijas. Viena populiariausių operacijų yra rinoplastika, kuri geriau žinoma kaip nosies operacija. Ji dažniausiai reikalinga tam, kad veidas atrodytų harmoningai. Kartais net ir dailios formos nosis gali būti labai didelė ir smulkų veidą priversti atrodyti neharmoningai. Atvejų, kai nosis užgožia kitus veido bruožus ir proporcingai visiškai netinka yra daug, todėl kartais tokia operacija kaip tik padeda atskleisti savo grožį ir pamatyti kitus veido bruožus. Taigi, nosies operacija kartais reikalinga ne tik dėl grožio, bet ir dėl harmonijos, o kai kuriais atvejais ji labai reikalinga, jei patiriama trauma ar turima kokių nors kvėpavimo ir panašių sutrikimų.

Pasiruošimas operacijai prasideda nuo konsultacijos. Nosies operacija dažnai yra sudėtinga, todėl jai reikia nusiteikti ir suprasti, kad iškart kitą dieną po operacijos į įprastą gyvenimo rėžimą grįžti nepavyks. Taigi, reikės skirti ir laiko, ir finansų norint puikių rezultatų. Konsultacijos metu aptariama kokių rezultatų tikimas. Beje, nereikia neštis garsenybių nuotraukų ir rodyti ko norisi. Geriausia derinti nosies formą, dydį prie individualių bruožų – taip atrodyti galima nuostabiai. Kopijuoti kitų, iš pirmos pažiūros, tobulų nosių neverta, nes tai kas tinka vienam, nebūtinai tiks kitam. Reikia ne tobulos nosies, o dailiai tinkančios ir harmoniją sukuriančios jos formos, dydžio.

Nosies operacija šiais laikais atliekama vis moderniau ir geriau, nes šiuolaikiniai būdai, metodai ir technologijos suteikia daug galimybių, padeda sutrumpinti gijimo laikotarpį, palengvina pooperacinius simptomus. Tokia operacija dažnai daroma ne tik koreguojant nosies dydį, bet ir šalinant kuprelę, koreguojant patį galiuką, tiesinant kreivą nosį. Kartais ją tenka ir trumpinti, jei ji yra labai ilga ir nesiderina su likusiais veido bruožais.

Komentarai
Kraunama...