Rekomendacijos prieš parduodant butą

0 119

Nekilnojamo turto specialistai puikiai žino koks butas ar namas rinkoje yra populiarus bei norimas. Ne kiekvienas norintis parduoti savo būstą žino kaip tinkamai įvertinti, todėl dažnai buto pardavimas nepasiseka, nes prašoma kaina yra per didelė, o buto vertė ganėtinai maža. Ji suma-ėja dėl labai daug veiksnių, kuriuos galima nesunkiai išspręsti ir padidinti buto vertę. Taigi sužinokite ką reikia daryti, kad butas taptų vertingesnis.

Visų pirma, reikia kritiškai įvertinti kiekvieną kambarį. Žiūrėti į butą reikėtų ne kaip į savus namus, o kaip į prekę, kuri greitai gali būti parduota. Kai atsiribojate nuo buto emociškai ir apie jį negalvojate kaip apie savo bei nebandote mąstyti ko jūs iš šio buto norėtumėte, tuomet įvertinti dalykus objektyviai gaunasi daug sėkmingiau. Galima pastebėti, jog jums labai patikusi spintelė kambaryje visiškai netinka, o sienų spalvos per daug rėžia akį ir kitiems gali būti per ryšku ar ne stilinga. Verta suvokti, kad pirkėjams da-nai patinka neutralūs sprendimai, kurie leidžia jiems patiems įsivaizduoti ko bute reiktų. Kai sprendimai labai ryškūs ir jau padaryti, pirkėjai neturi galimybių apgalvoti kas gražu jiems, nes mato, kad butas akivaizdžiai padarytas pagal kažkieno kito norus. Todėl darant remontą gana svarbu pagalvoti apie spalvas, baldus ir jų išdėstymą.

Namuose turi likti erdvės, perkimštas butas tikrai neatrodys patraukliai ir buto pardavimas nebus toks sklandus ir greitas. Pasistenkite, kad baldų nebūtų per daug. Jei pastebite, kad kai kurie baldai neturi reikšmingos funkcijos, juos išneškite. Taip pat reikalingus baldus dėliokite taupiai. Atvykus potencialiems pirkėjams apsižiūrėti nepalikite ant spintelių savo šeimos nuotraukų ar savo dekoracijų, kadangi tai užgoš dėmesį į butą, o žmonėms bus sunku įsivaizduoti save gyvenant jame.

Apžiūros metu galite susieti butą su žmonėms maloniais jausmais, kvapais ir bendravimu, kadangi tai labai teigiamai veikia. Tokias būdais buto pardavimas įvyks greičiau. Galima pabandyti iškepti pyragą, išvirti kavos ir pavaišinti atėjusius potencialius pirkėjus. Malonus bendravimas taip pat pagelbės norint, kad žmonės palankiau žiūrėtų į butą ir jį apsvarstytų.

Komentarai
Kraunama...