Rekomendacijos, kurios padės džiaugtis nauju telefonu ilgiau

0 3

Naujas telefonas reiškia naują įsipareigojimą – bent jau kelias pirmas savaites norisi jį akylai stebėti ir nepaleisti iš rankų. Kad tik nesudūžtu! Žinoma, po pirmojo kritimo taip stipriai dėl likusių smūgių nebeišgyvenama, tačiau vis tiek norisi, kad po kelių mėnesių telefonas vis dar veiktų nepriekaištingai ir būtų tinkamas naudojimui. Juk tokio įrenginio pirkimas yra investicija ir jo turi užtekti tikrai ilgesniam laikotarpiui nei keli mėnesiai. Padėti gali ne tik telefonų dėklai, bet ir kiti patarimai, kurie užtikrins, jog jūsų telefonas nebus naudojamas netinkamai. Sužinokite ką darote ne taip ir kokie priedai būtini norint džiaugtis ilgu šio daikto veikimu.

Apsauginės priemonės yra pačios svarbiausios, todėl telefonų dėklai jau siūlomi iškart perkant telefoną. Žinoma, jų įsigyti per gyvenimą tenka ir daugiau, kadangi vieni sulūžta, kiti nusitrina, praranda spalvą ir atrodo nebedailiai arba nebeatlieka saugojimo funkcijos. Svarbiausia visuomet rinktis kokybiškus, ne tik dailia išvaizda pasižyminčius dėklus. Nors tikrai juos galima derinti prie aprangos ar net nuotaikos, pirmoje vietoje turi būti jų pagrindinė funkcija. Telefonų dėklai, kurie yra storesni gali geriau apsaugoti telefono korpuso, todėl tiems, kurių prioritetas saugumas visada rekomenduojama rinktis būtent tokį. Telefonų apsauginiai stiklai irgi yra neatskiriama apsaugos dalis, kadangi dideli išmaniųjų telefonų ekranai labai dažnai dūžta jų neprižiūrint. Nusileidus telefonui ekranui į žemė, sudužti tikimybė būna tikrai didelė.

Labai didelę problemą sukelti gali, jei telefonas nešiojamas kartu toje pačioje rankinėje, kišenėje kaip ir raktai. Nuo jų pasklinda mažos metalo dulkės, kurias pritraukia prie telefono garsiakalbio ir mikrofono esantys magnetai. Taip galima labai greitai pastebėti, jog pokalbių metu darosi vis sunkiau susikalbėti. Tokiais atvejais ir telefonų dėklai negali padėti, nes jie neuždengia garsiakalbių. Taigi, būtina nešioti telefoną kitoje kišenėje, kad ji nesusidurtų su raktais. Verta atsiminti, jog raktai labai kenkia ir ekranui, ypač jei nėra naudojami apsauginiai stiklai ir kokybiški dėklai. Susibraižyti gali net ir telefono kamera, o mėgstantiems kokybiškas nuotraukas tai gali būti net labai nemalonu, nes kameros stikliuko pakeitimas nėra toks ir pigus.

Komentarai
Kraunama...