Reguliuojamas stalas – modernu ir sveika

0 2

Reguliuojamo aukščio stalai yra ganėtinai naujas dalykas. Nors Skandinavijoje toks ergonomiškas baldas naudojamas jau daugiau nei dvidešimt metų, Lietuvoje šis baldas išpopuliarėjo daug vėliau, o dabar galima džiaugtis ir tuo, kad atsirado ir elektriniai stalai, kuriuos dar paprasčiau reguliuoti. Modernėjant technologijoms nenuostabu, kad sulaukiama vis daugiau sprendimų, kurie leidžia pagerinti gyvenimo kokybę. Tokie reguliuojami baldai labai palengvina žmonių, kurie dirba sėdimą darbą savijautą, produktyvumą. Taigi, sužinokite visas priežastis kodėl verta naudoti reguliuojamus baldus.

Pirmiausia, tai itin sveika. Žmogus turi nuolat judėti, todėl ilgas sėdėjimas labai kenkia sveikatai. Atsiranda nugaros, rankų, kaklo skausmai, o mažas judėjimas turi įtakos ir širdies bei kraujagyslių ligų atsiradimui. Taip pat ne itin patogiai sėdint, galima pakenkti ir nuotaikai, miego kokybei ir prisišaukti begalę kitų problemų, su kuriomis vėliau tenka kovoti. Elektriniai stalai tuo ir puikūs, kad suteikia galimybę nesunkiai pakeisti pozicijas. Galima atsistoti, vėl atsisėsti, šiek tiek atsistojus pajudėti. Taip dirbs ir kojų, pilvo bei nugaros raumenys ir nesunkiai palaikysite neblogą deguonies ir kraujo apykaitą. Tas turi įtakos gerai savijautai.

Nuolatinis sėdėjimas ne tik nėra patogus ir kenkiantis sveikata, bet ir prisideda prie nuovargio, dėl kurio žmogus labai greitai aptingsta ir emociškai, ir fiziškai. Sėdint dažnai pradeda trūkti deguonies, dėl ko atsiranda mieguistumas, netenkama motyvacijos, suprastėja reakcija ir gebėjimas susikoncentruoti, todėl šioks toks pajudėjimas tikrai gali prablaškyti ir pagerinti savijautą, sugražina žvalumą. Elektriniai stalai šią problemą padeda išspręsti – palaipsniui padidėja žmonių produktyvumas ir efektyvumas.

Lietuvoje kol kas reguliuojami stalai tikrai nėra labai dažnas reiškinys, bet po truputį jų naudojamas auga. Žmonės vis labiau nori pasirūpinti savo, savo vaikų ar darbuotojų sveikata, darbo našumu, energija. Darbo vietos iškart sukuria daugiau pridėtinės vertės, jei ofisas įrengiamas moderniau ir ergonomiškai – tai parodo, jog įmonė vertina darbuotojus. Galbūt tai nebus esminis dalykas dėl kurio žmonės norėtų dirbti būtent jūsų įmonėje, tačiau tai tikrai labai didelis privalumas. Be to, reikėtų nepamiršti, kad reguliuojami baldai turi įtakos tokiems dalykams kaip darbuotojų produktyvumas ir geresnis darbo našumas kas yra naudinga įmonei taip pat.

Komentarai
Kraunama...