Rankinių pasirinkimas pagal figūrą

0 3

Rankinės yra puikus dalykas, kai norisi su savimi nešiotis viską, ko gali prireikti, tačiau neprikraunant savo kišenių. Juk pilnos kišenės tikrai neatrodo dailiai, o ir drabužiai taip nesunkiai suplyšta. Bėgant laikui rankinės darosi vis įdomesnės, atsiranda naujų tendencijų. Dabar galima pastebėti net ir dailias kuprines, kurios puikiai tiktų net ir į pasimatymą. Tvarumą ir kokybę mėgstančios moterys vis dar lieka ištikimos odinėms rankinėms,  o besivejančios madą renkasi iš kiek paprastesnių medžiagų pasiūtus variantus, kurie labai ilgai netarnauja, bet madai to ir nereikia, nes ji keičiasi labai dažnai. Visgi rankinės turi pabrėžti stilių, ne tik leisti daiktus susidėti, todėl nieko keisto, jei norisi ieškoti tobulo varianto, kuris būtų ir patogus, ir gražus, ir dar tiktų prie turimų drabužių. Kad ir kaip bebūtų keista, dažnai pamirštamas dar vienas kriterijus ir tai yra figūra. Šis aspektas irgi turi įtakos tam kaip atrodysite su naująja rankine, todėl verta pasidomėti koks jūsų figūros tipas ir kas jums tinka.

Yra moterų, kurios didelio dėmesio rankinėms neskiria – joms mažiau svarbus įvaizdis, o daug svarbiau kokybė, todėl odinės rankinės būna savaime suprantamas pasirinkimas. Tačiau geriau paieškojus ir duodant tam daugiau dėmesio galima gauti labai universalų, dailų ir patogų variantą. Juk odinės rankinės šiais laikais gali būti labai dailios, todėl tikrai neverta ieškoti tik patogumo, kai galima kuo puikiausiai rasti visko, ko norisi.

Smulkioms moterims nerekomenduojama nešioti labai didelių rankinių, nes jos gali užgožti jūsų kūną ir varžytis su juo. Daug geriau atrodytų nedidelės, paprastos odinės rankinės be sunkesnių papuošimų, kurie taip pat gali vizualiai koreguoti siluetą.

Aukštoms moterims tinka ilgesnes rankenas turinčios rankinės, kurios sukuria daugiau harmonijos tarp ūgio. Pati rankinės forma gali būti gana įvairi, svarbiausia nesirinkti per daug mažų, kurios dar labiau pabrėžtų ūgį, kurio jums greičiausiai netrūksta.

Stambesnėms moterims tiks griežtesnės formos, todėl verta rinktis kvadratines ar stačiakampes rankines. Jos padės pabrėžti privalumus. Geriau vengti minkštų, sukritusių formų, nes jos paryškins apvalumą. Taip pat puikiai tiks ir dailūs aksesuarai ant rankinių, jie pridės daugiau akcento įvaizdžiui.

Komentarai
Kraunama...