Populiarėjanti operacija – vokų pakėlimas

0 10

Daugelis sako, kad akys yra sielos veidrodis. Būtent jose atsispindi visi vargai, stresas, blogos dienos, laimė ir visi kiti dalykai, todėl jos išduoda labai daug. Dažnai, kad paslėptume nuovargį, akys paryškinamos dažant blakstienas, antakius, paakių odą. Atrodyti gaiviai, žavingai ir jauni nori kiekviena moteris ir kuo ilgiau, todėl, kai vokai ima svirti žemyn, daugelis pagalvoja, kad pats laikas, kai turėtų būti atliekamas vokų pakėlimas. Tai populiarėjanti operacija, kurios metu susigrąžinamas žavingas, gilus ir jaunatviškas žvilgsnis. Bėgant metams vokų nusvirimo neišvengia daugelis, kai kuriems tai yra įgimta, todėl nenuostabu, jog  jokios priemonės to sustabdyti nepadeda. 

Plastikos chirurgija itin pažengusi, tad net ir tokią nedidelę detalę pakeisti tikrai nėra sunku, svarbiausia pasiryžti į save investuoti ir užsitikrinti, kad neturite jokių ligų, kurios galėtų paveikti operaciją. Ji neatliekama žmonėms su aukštu kraujospūdžiu, taip pat negalima jos daryti esant infekcijai, turint trumparegyste, kuri yra aukšto laipsnio arba neseniai turėjus akių operaciją. Ar vokų pakėlimas bus galimas visuomet reikia konsultuotis su savo gydytoju.  

Didžiausia problema žmonėms būna viršutiniai vokai, kurie kartais ne tik atrodo neestetiškai, bet taip pat trukdo net ir regėjimui. Taip pat tikrai nereikėtų galvoti, kad vokų pakėlimas išspręs pajuodusių paakių problemą ar panaikins aplink akis esamas raukšles – tai visai skirtingi dalykai. Tokia operacija neišlygina raukšlių, tačiau išvaizda tikrai pagražėja, atjaunėja. Operacija trunka neilgai, jei operuojami ir apatiniai, ir viršutiniai vokai tai ji gali trukti nuo valandos iki dviejų. Jei operuojami tik viršutiniai vokai, o taip būna dažniausiai, tai užtrunkama iki valandos.  

Operacijos metu pašalinama perteklinė odą ant vokų, taip pat jei reikia pašalinamas raumens ir riebalinių kūnelių perteklius. Pjūvis daromas natūralioje raukšlėje tam, kad sugijus nesimatytų jokio randelio, todėl galima džiaugtis visiškai nepriekaištingais rezultatais. Nerimaujantiems dėl skausmo tikrai verta žinoti, kad vokų pakėlimas daromas naudojant vietinė arba bendra nejautra. Namo vykti galima po operacijos praėjus keturioms valandoms. Vienam vykti namo nerekomenduojama, todėl geriau šalia turėti artimąjį. Kol vokai gyja, siūloma likti namuose, vengti fizinio krūvio.  

Komentarai
Kraunama...