Patarimai: kaip pasirinkti dušo įranga?

0 6

Vis dažniau nedideliuose vonios kambariuose pasirenkama įrengti dušo kabiną vietoj vonios, o dideliuose kambariuose dažnai įmontuojami abu – tiek vonia, tiek kabina. Siekiant, kad vonios kambarys būtų maksimaliai komfortabilus, reikia nepamiršti, jog dušo įranga pasirinkti reikia tinkamai. Kiekviena detalė svarbi, norint, kad tai kabina būtų ilgaamžis ir patogus pasirinkimas. Keli patarimai užtikrins, kad pasirinktumėte viską teisingai.

Pirmas dalykas, kuris labai svarbus prieš galvojant kokia dušo įranga tiks vonios kambaryje, yra patalpos išmatavimas. Svarbu kiek erdvės bus skirta vonios baldams, dušo kabinai, praustuvei ir daugeliui kitų reikalingų dalykų. Nuo vonios kambario dydžio priklausys visi tolimesni pasirinkimai ir veiksmai. Po išmatavimų galima pradėti galvoti apie biudžetą. Kadangi dušo įranga gali būti labai įvairi, todėl ir kainos skirtingos. Nusistačius biudžetą paieška susisiaurins, todėl galėsite lengviau išsirinkti dušo kabiną ir visus priedus. Apgalvokite ar reikia papildomų patogumų. Kabinos gali būti garinės, masažinės ir dar su kitokiais malonumais, tad jeigu jaučiamas poreikis turėti ne pačią paprasčiausią dušo kabiną, reikia tai apmąstyti prieš nusistatinėjant biudžetą.

Labai pravartu rinktis kabiną, kuri būti padengta lengvai valoma danga. Ji yra labai patogi, kadangi apsaugo nuo nešvarumų ir įvairiausių nuosėdų, todėl kabinos nereikės dažnai valyti, o valant viskas nusivalys daug lengviau. Renkantis dušo įrangą verta iškart apgalvoti ar reikės dušo padėklo, trapo ar latako. Padėklas yra saugiausias variantas, latakas gražiau atrodo, o trapas – pigiausias. Taigi, reikia apsispręsti kuri savybė yra labiau prioritetinė.

Dušo maišytuvą irgi reikia pasirinkti, tad norintiems sutaupyti rekomenduojama pirkti termostatinius maišytuvus. Praktiškas sprendimas gali būti ir standartinis čiaupas su viena svirtele. Išsirinkus maišytuvą, apgalvoti tenka ir dušo galvutę, kuri atrodo kaip labai nesvarbi ir smulki detalė, tačiau tai labai svarbus dalykas maudymuisi, nes turi įtakos komfortui. Didesnės galvutės su masažinės srovės pasirinkimu suteiks daug didesnį patogumą, tačiau norint pigesnio sprendimo verta rinktis nedidelę dušo galvutę, kuri sunaudoja daug mažiau vandens. Išsirinkus galvutę, reikia pagalvoti apie dušo žarnelės ir laikiklio pasirinkimą – dažniausiai daugiausiai dėmesio renkantis šias detales reikia skirti jų stiliui.

Komentarai
Kraunama...