Nudegimas saulėje gali iššaukti ligas

0 4

Saulėje degintis tikrai nėra saugu, tačiau dažnai neatsižvelgiant į specialistų rekomendacijas, paplūdimiai net kaitriausiomis vasaros dienomis būna pilni žmonių. Atostogų metas tikrai labai siejamas su vandens telkiniais, karščiu ir įdegiu, todėl ne visuomet laikomasi saugumui naudingų rekomendacijų. Didelis noras atrodyti vasariškai kartais gali būti ne itin naudingas pačiai odai. Apsauga nuo saulės užtikrina, kad odai tektų kuo mažiau žalingo saulės spindulių poveikio, tačiau ne visi apsaugą naudoja tinkamai, o kartais norėdami geriau įdegti nenaudoja jos išvis. Toks požiūris tikrai nėra geras ir įdegis neturėtų būti svarbesnis už sveikatą, todėl kremas nuo saulės yra būtina sąlyga galvojant apie ilgą laiko praleidimą saulės akivaizdoje. Priemonės su SPF turi būti kuo aukštesnės apsaugos, taip oda išliks daili ir nebus taip paveikiama neigiamos įtakos. Saulė gali įtakoti ir odos senėjimą, sausėjimą bei kitokius pakitimus ar net odos vėžį, todėl visuomet reikia pagalvoti ar tikrai buvimas saulėje yra toks nepakeičiamas, jog reikėtų rizikuoti net savo sveikata. Rimtos ligos ypač paskatinamos nudegimo atveju, todėl bent jau kaitriausiomis valandomis saulėje būti nereikėtų.

Jei įdegis atrodo itin reikalingas ir be jo vasaros ar kitu metu nesinori būti, reikėtų pamastyti apie alternatyvas tarp kurių šiais laikais yra soliariumas bei savaiminio įdegio kremai. Soliariumas taip pat turėtų būti ribojamas, nes besaikis naudojimasis juo irgi gali turėti žalos odai, tačiau šiais laikais soliariumų kremai padeda kiek įmanoma labiau pagerinti patirtį. Taip oda tampa pamaitinta, paruošta įdegiui, nesausėja. Be kremo, soliariumų lempos tikai gali paskatinti odą išsausėti. Įdegio kremai yra kiek kitoks variantas, tačiau džiugina tuo, kad puikų kūno odos atspalvį išgauti galima tiesiog namuose. Išmokti naudotis tokia priemone nėra sunku, o sekant instrukcijas rezultatai tikrai džiugins. Taip pat labai džiugu tai, jog tokie produktai yra kur kas saugesni nei deginimasis saulėje. Aukštos kokybės savaiminio įdegio kremų rasti galima – https://hempz.lt/ internetinėje parduotuvėje.  

Visgi pasimėgauti saule tikrai galima norėti, juk vasara tai kelia labai daug džiaugsmo. Tokiu atveju reikalingiausia priemonė yra kuo daugiau apsaugos suteikiantis kremas. Kokią apsaugą priemonė suteikia nusako skaičius prie trumpinio SPF. Rekomenduojama teptis SPF50 turinčiais produktais ir nepamiršti jais pasitepti odos iš naujo kas porą valandų.

Komentarai
Kraunama...