Miegamojo lovos savybės: kokią rinktis?

0 132

Lova, kurią naudojame miegui yra vienas svarbiausių dalykų visame būste. Kadangi miegas gyvybiškai svarbus, o miego trūkumas priveda prie visokiausių sveikatos sutrikimų, galima teigti, kad ir lova, be abejonės, yra vienas svarbiausių komponentų miege. Dėl šios priežasties labai svarbu išsirinkti sau tinkamą lovos dydį, plotį, aukštį ir, žinoma, jums patogiausius čiužinius.

Jei perkate lovą pakeitimui, tuomet išsirinkti lovą tikrai nebus sunku. Jau žinosite norimą dydį, patogų aukštį ir būsite įvertinę visus kitus aspektus, kuriuos turi turėti miegamojo baldai. Susiformavus miegojimo įpročiams tikrai nesunku suprasti kokioje lovoje pailsite geriausiai ir turite susidarę vaizdą kokia lova tiktų prie esamų miegamojo baldų.

Lovą perkantys pirmą kartą ir naujai įsirenginėjantys namus lovą išsirinks sunkiau, nes reikia įvertinti daugelį dalykų. Visų pirma, lovos dydis turi būti renkamas taip kad kiti miegamojo baldai netrukdytų ir nesudarytų mažo sandėliuko įvaizdžio. Vietos turi likti ir praėjimams, todėl  svarbu atsižvelgti į turimas galimybes. Nusprendus kurioje vietoje norite, kad stovėtų lova, reikia išmatuoti ir vietą, kurią galite skirti. Arba kaip tik išmatuoti lovą, kuria nusižiūrėjote, o kitus baldus ir erdvę derinti prie jos. Svarbiausia, kad galutiniame variante jums būtų patogu ir jau savo poilsio kambaryje.

Nuspręsti reikėtų ir tai ar jums reikia papildomai prie lovos ir dėžės daiktams, į kurią dažniausiai dedamos patalynės, rankšluosčiai ir panašūs daiktai. Jeigu dėžės reikia, tai atsiranda dar vienas apmąstymas – kokia ji turėtų būti. Pasirinkimo daug, todėl reikia gerai pagalvoti ir įvertinti turimą vieta. Jei norite, kad dėžė išsitrauktų kaip stalčius iš lovos apačios – tam reikia daugiau erdvės, kad juos būtų galima normaliai atidaryti ir ką nors įsidėti. Jei erdvės nėra, tuomet galima išbandyti variantą, kai pakeliama lovos viršutinė dalis, ant kurios būna čiužinys. Taip tauposi vieta, tačiau, jei dažnai atidarinėsite tą dėžę, tai dažnai ir reikės iš naujo sutvarkyt paklotą lovą. Tokie mechanizmai, kai dėžė būna atidaroma iš viršaus, ją galima atidaryti iš šono, iš abiejų šonų skirtingas puses ir iš apatinės dalies, tad pasirinkti galite pagal savo kambarį ir tai kaip jums patogiau.

Komentarai
Kraunama...