Krioterapijos nauda odai

0 4

Veido oda išlaikyti jaunatvišką sulaukus tam tikro amžiaus gali būti gana sudėtinga. Senėjimo procesai yra natūralus dalykas, dėl kurio veide pastebimos raukšlelės, pigmentinės dėmelės ir kiti ne itin išvaizdūs pakitimai. Kol vieniems tai visai netrukdo, kitiems gali atsirasti noras daryti viską, jog oda išliktų daili kuo ilgiau. Labiausiai žinomas būdas atjaunėti yra plastinės operacijos, kurių metu, oda pakeliama, o jos perteklius pašalinamas. Deja, ne kiekvienas nori ryžtis tokiai operacijai ir vėliau skirti laiko gijimo laikotarpiui. Šiuo metu galima atrasti modernesnių būdų pagerinti odos tonusą, todėl daug populiarumo susilaukia krioterapijos aparatai, kurie jau kurį laiką džiugina norinčius atjaunėti.

Pati krioterapija yra vienas iš senėjimo požymių koregavimo būdų – tai fizioterapinė procedūra, leidžianti užtikrinti geresnį veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į giliuosius odos sluoksnius, naudojant šaltį. Krioterapijos aparatai gali skleisti net iki -18 laipsnių šaltį, kuris nesukelia diskomforto ant odos, nes didėja greitai ir tolygiai. Taigi, tokiu būdu paveikiama oda – ji tampa stangresnė, yra prisotinama drėgmės, pagerėja veido ovalas, atkuriamas elastingumas ir, žinoma, paskatinama kolageno gamyba, kuri labai svarbi norint jaunatviškai atrodančios odos. Oda sensta būtent tuomet, kai kolageno gamyba sumažėja.

Krioterapijos aparatai skirti ne tik džiaugtis geresnio odos tonusu bei ovalu, bet ir pačios odos būklės pagerėjimu. Nors daugeliui svarbesnis būna stangrumas, suglebimo panaikinimas, taip pat po šios procedūros galima pasidžiaugti ir pigmentacijos koregavimu, taip pat į gerą veikiami nelygumai, raudonis, patamsėjimai, porėta oda. Taigi, išgaunamas bendrai geresnis odos vaizdas, būklė, o rezultatai džiugina gana ilgai.

Kreiptis dėl tokios procedūros galima ne tik tuomet, kai odoje yra ženklūs senėjimo požymiai. Procedūros gali būti atliekamos ir tais atvejais, kai oda yra papilkėjusi, praradusi skaistumą bei švytėjimą. Krioterapija bus naudinga ir išsausėjusiai odai, kuri jau ilgą laiką yra praradusi drėgmę. Išryškėjus pagurkliui taip pat verta kreiptis ir pritaikyti šią procedūrą – būsite nustebę rezultatais. Procedūros bus itin naudingos naudojant jas ir prevencijai, tad vos pastebėjus odos stangrumo pokyčius ar kitokius požymius, verta pradėti krioterapiją anksčiau.

Komentarai
Kraunama...