Kokios medžiagos yra geriausios viešbučio patalynei?

0 8

Ar vis galvojate, kokią medžiagą būtų geriausia nusipirkti viešbučio paklodėms? Atvirai kalbant, naujų lapų pirkimas yra greičiausias ir paprasčiausias būdas suteikti savo apgyvendinimo kambariams naują išvaizdą ir atrasti pridėtinės vertės. Patalynė viešbučiams labai svarbi, nes tai taip pat smarkiai siejasi su komfortu ir noru paslaugas pirkti dar kartą. Miegas kiekvienam labai svarbus, kadangi tai pats geriausias poilsis – patogiai išsimiegoti kiekvieno atvykstančio žmogaus prioritetas. Audinių patalams galima atrasti visokiausių, bet dažniausiai norisi suderinti ir lengvą priežiūrą, ir dailų vaizdą, ir patogumą. Taigi, kas pasirenkama dažniausiai?

Medvilnė gyvuoja jau daugiau nei 7000 metų ir yra labai populiarus patalynės pasirinkimas. Medvilnė išauga iš augalo krūmo kaip beveik baltas, minkštas, purus medvilninis rutulys. Medvilninių paklodžių pranašumai yra tai, kad medvilnės lakštai be chemikalų ir 100% natūralūs, medvilninės patalynės lengvai išsitempia, todėl labai patogu miegoti. Taip pat medvilniniai lakštai yra antibakteriniai, todėl gali slopinti bakterijas ir apsaugoti jūsų lovą nuo blakių ir mikrobakterijų. Patalynė viešbučiams iš medvilnės bus minkšta ir maloni kūnui liestis. Be abejonės, didelis pliusas yra ir tai, kad medvilninės patalynės lovos yra tvirtos, atlaiko daugelį skalbimų, todėl ilgai tarnauja. Medvilniniai patalai yra hipoalergiški, todėl tinka tiems, kurie turi jautrią odą ar yra alergiški. Tokios paklodės natūraliai reguliuoja temperatūrą miegant, todėl esant karštesnei temperatūrai, būna vėsiau, o kai būna šalta, po medvilnės patalais bus šilta. Visgi medvilnė turi ir kelis minusus. Tokia patalynė viešbučiams gali būti gana reikli, nors palyginus su kitais variantais, tai greičiausiai vienas iš mažiausiai reiklių – medvilnines patalynes gali prireikti išplauti kelis kartus, kol jos taps minkštesnės. Medvilnė taip pat lengvai raukšlėjasi, todėl gali reikalauti dažno lyginimo.

Patalynė viešbučiams iš flanelės kiek primena medvilne, tačiau ji  suteikia daugiau šilumos nei vien tik medvilninės paklodės. Miegodami patirsite komfortą, nes flanelė yra lengva. Flanelinės patalynės puikiai tinka šaltoms žiemos naktims, nes jos sušildys ir leis jaustis jaukiai.

Didžiausi flanelinių patalynių privalumai yra patogumas, labai įvairi kaina, dėl kurios atrasti galima sau tinkamų variantų. Taip pat šis audinys nesiglamžo taip lengvai, o dizainų galima rasti labai įvairių, todėl kiekvienam interjerui pavys surasti tobulų variantų. Kaip minusą galima pabrėžti, kad tokia paklodė gali būti kiek per sunki nemėgstantiems šilumos, ypač jei tai yra karštasis sezonas. Kadangi šie patalynės yra sunkesni ir storesni, jų valymas ir džiūvimas gali užtrukti ilgiau.

Komentarai
Kraunama...