Kokios detalės svarbios industrinio stiliaus interjere?

0 5

Industrinis stilius tikrai nėra naujiena, tačiau jį pamatyti vis dar sunku. Daugiausiai tokio stiliaus interjeras pastebimas loftuose ir restoranuose, tačiau po truputį industrinis interjeras pereina ir į namus, butus, kur žmonės nori originalumo. Žinoma, toks stilius greičiausiai nebus priimtinas vyresniems žmonėms, nes metalinės spintos, išsikišę vamzdžiai, minimali sienų apdaila gali atrodyti lyg neišbaigtas tvarkyti būstas. Tačiau originaliems, kūrybingiems, miesto šurmulį mėgstantiems žmonėms tai gali būti tobulas variantas, todėl ateityje industrinis stilius tik populiarės ir jį rinksis vis daugiau žmonių, įsikūrinėdami namų interjerą. Sužinokite kaip sukuriamas toks stilius ir kokios detalės yra svarbios.

 Susikurti industrinį stilių namuose galima renkantis tokias medžiagas kaip betonas, stiklas, medis metalas ir daugelį kitų natūralių medžiagų. Ne visiems lengva suprasti, bet betono sienos, medžio detalės, metalinės spintos ir kėdės, stiklo pertvaros tikrai sukuria puikų įspūdį. Prie tokių dalykų tinka net ir vintažiniai, antikvariniai daiktai, kurie suderinami su modernumu ir sukuria labai gražią aplinką. Neretai pasirenkamos metalinės spintelės, kurių paviršius yra su rūdžių efektu – nors tai galėtų pasirodyti kiek keista, tačiau prie betoninių ar plytinių sienų, tai atrodo labai gražiai.

Lankstumas labai būdingas industriniam stiliui – priderinti galima labai daug dalykų, nereikia daug investuoti į apdailą, pritaikomi net keisčiausi baldai, kurie įprastai namuose nenaudojami, pavyzdžiui metalinės spintos, metaliniai stalviršiai ar kėdės. Daugeliui tai atrodo nejauku, tačiau tinkamai suderinus tai visiškai jaukumui nepakenkia. Toks stilius suteikia kūrybinę laisvę, nes nėra jokių taisyklių ką reikia padaryti – yra kelios detalės, tačiau tikrai galima derinti tarpusavyje beveik viską. Industrinis stilius tinka su minimalizmu, klasika, vintažu ir net retro stiliumi, tad tai gana universalus stilius, leidžiantis turėti ne tik jaukius, bet ir originalius namus. Negana to, taupiai naudojamos medžiagos apdailai, natūralumo pasirinkimai yra labai ekologiška, taigi, šiandienos žmogui tai turėtų taip pat būti svarbu. Jei patiems atrodo per sunku susikurti tokį stilių savo namuose, visuomet galima patikėti tai dizaineriui, kuris padės turėti svajonių namus.

Komentarai
Kraunama...