Kokias ekrano plėveles rinktis?

0 5

Telefonams ir kitiems išmaniems įrenginiams dažniausiai reikia apsaugos tam, kad jie galėtų išlikti puikios būklės ilgesnį laiką. Kiekvienas nori džiaugtis gražiai atrodančiu įrenginiu kuo ilgiau, o ir jo tarnavimo laiką norisi pailginti. Visgi įvairios apsauginės detalės telefonams naudingos ne tik tuo, kad apsaugo nuo įbrėžimų, bet taip pat ir nuo sumušimų, kurie gali pakenkti ir telefonų bei kitų prietaisų veikimui. Šiais laikais apsaugos priemonių yra įvairių. Telefonų dėklai gali būti silikoniniai, plastikiniai, aliuminiai, net odiniai ir dar visokiausių medžiagų. Žinoma, skiriasi jų savybės, tačiau bet kokiu atveju jie tikrai yra labai reikalingi. Lygiai taip pat skiriasi ir ekrano plėvelės, kurios yra reikalingos, jei nenorite jau po poros dienų pastebėti, jog atsirado įbrėžimų. Plėvelės gali būti skirtingos, todėl labai svarbu ką pasirinksite kokybiškam ekrano saugojimui.

Pirmiausia, verta žinoti ką kiekvienos rūšies plėvelė gali apsaugoti ir kiek ji yra naudinga. Vienas pigiausių sprendimų yra PET plėvelės, kurios yra itin plonos ir gaminamos iš tos pačios medžiagos kaip ir gaiviųjų gėrimų buteliukai. Dažniausiai neverta tokių plėvelių pirkti po vieną, nes jos susidėvi ganėtinai greitai, tad kur kas geriau turėti visą pakuotę ir vos prireikus pasikeisti. Tokia plėvelė saugo telefoną nuo įbrėžimų, tačiau, kaip minėta, ją reikia dažnai keisti, jei norite, kad tikrasis ekranas nesusigadintų. Plėvelę pažeidus ją nepatogu liesti, nors kol ji būna nauja, ji puikiai prisitaiko prie telefono, o kadangi yra labai plona, neturi įtakos telefono valdymui.

Apsauginės TPU ekrano plėvelės yra kur kas tvirtesnės nei PET, tačiau ir kainuoja kiek daugiau. Jos atsparesnės įbrėžimams ir kitiems veiksniams, be to kuo puikiausiai tinka net ir tiems, kurie turi telefonus su lenktais ekranais. Kai kuriems kliūna tik tai, kad šios plėvelės gana minkštos ir uždedamos šlapiuoju būdų, todėl ne visiems tai yra patogu ir užtrunka.

Apsauginis stiklas bene pats populiariausias būdas apsaugoti savo telefono ekraną. Tai aukštos kokybės apsauga, kuri būna įprastai iš keturių sluoksnių, todėl telefono ekranas tampa daug saugesnis. Jų yra įvairių rūšių, vienos brangesnės, kitos pigesnės, tačiau net ir pigesnės saugo ekraną nuo įbrėžimų ir net stipresnių smūgių nukritus.

Komentarai
Kraunama...