Ką svarbu žinoti parduodantiems būstą?

0 177

Nekilnojamojo turto rinka gana aktyvi, todėl sklypų, namų ir buto pardavimas tikrai nėra naujienos. Šeimos nori didesnių namų, jaunimas nori atskirų gyvenamųjų vietų nuo tėvų, gyvenantys bute nori sodų ir panašiai, todėl nekilnojamas turtas vis perkamas ir parduodamas, dovanojamas ir paveldimas. Namo pardavimas ar gero pasiūlymo pirkti nekilnojamo turto gavimas labai priklauso nuo daugelio dalykų. Svarbi ir ekonominė padėtis, paklausa bei sugebėjimas valdyti reklamą. Norintiems parduoti būstą,, verta laikytis keleto patarimų.

Jei dar niekuomet nesate pardavę būsto, tai buto ar namo pardavimas tikrai nebus lengvas, jei norite gauti maksimalios naudos, pelno. Visų pirma, reikia pamąstyti, kad dokumentų sutvarkymas yra vienas iš svarbesnių dalykų, kadangi neturint tam tikrų popierių, parduoti būsto gali ir nepavykti. Taigi, pasikonsultavus su brokeriu, notaru arba pasitikrinus informaciją internete, paruoškite visus dokumentus, kurių gali prireikti būsto pardavimui. Kartais reikia net ir pažymos ar nėra skolų bendrijoje, jeigu daromas buto pardavimas.

Kad namo pardavimas įvyktų, labai svarbu ir tvarkinga aplinka. Tiek butas, tiek namas prieš rodant jį potencialiems klientams ir aplamai prieš dedant skelbimus turi atrodyti gražiai ir maksimaliai tvarkingai. Patrauklumas trauks klientus, tad nepamirškite atnaujinti interjero ar bent jau jį patvarkyti, jei jis nebepatrauklus, kitaip teks mažinti būsto kainą.

Dedant skelbimą neužtenka paprastos nuotraukos ir vieno sakinio teksto. Reikia įdėti gražių nuotraukų, nesusiliejusių ir traukiančių akį, kitaip namo pristatymas bus akivaizdžiai neišdirbtas ir nepatrauks potencialių pirkėjų akių. Vienas sakinys teksto tikrai nenupasakos namo privalumų ar minusų, taigi ir su tekstu reikėtų padirbėti tiek, kad žmonės galėtų likti gerai informuoti ir sužavėti. Pasirinkimas dažniausiai būna didelis, todėl reikia išsiskirti ar bent jau padaryti skelbimą maksimaliai gerą, kitaip namo ar buto pardavimas nebus lengvas.

Skelbime taip pat turi būti ir kaina, tačiau reikia žinoti kokia kaina būtų veiksminga. Per maža kaina bus nepelninga, o per didelės kainos visi baidysis, todėl turtas gali likti nenupirktas. Optimalią kainą galima nusistatyti atkreipus dėmesį į tai kokios dabar dominuoja kainos panašių objektų nekilnojamojo torto rinkoje.

Komentarai
Kraunama...