Įtempiamos lubos – greiti rezultatai

0 5

Naujame būste norisi ir tvarkingo, jaukaus interjero, todėl renkantis būstą tenka galvoti ne tik apie tai kaip jis bus išplanuotas ar kokio dydžio, bet idėjų reikia rinkti ir interjerui, kad namai būtų malonūs ir įrengti pagal turimus poreikius. Namuose sukurti smagią aplinką gali įvairios spalvos, baldų formos, įdomesni dekoracijų sprendimai. Tačiau skirtingus sprendimus reikia derinti, visgi chaosas gali atrodyti labai netvarkingai. Daugelis interjere pamiršta atitinkamą dėmesį skirti ir lubos, todėl dažnai kambariai atrodo ganėtinai stereotipiški. Dabar luboms galima atrasti įvairiausių apdailos technologijų, kurios leidžia džiaugtis puikiu vaizdu. Taigi, jeigu galvojate, kad nebenorite nuobodžių baltų lubų, jų rinktis neverta, nes įtempiamų lubų montavimas gali suteikti daugiau spalvų, raštų ir paviršiaus pasirinkimų.

Norint atnaujinti lubas, nuo kurių jau kurį laiką byra dažai, nebūtina pradėti jas lyginti, tinkuoti, dažyti, nes galima jas dengti plėvele. Taip išvengsite ne tik ilgo proceso, bet taip pat būsite tikri, kad dažais nereikės rūpintis ir ateityje. Plėvelė nepradeda trūkinėti, byrėti, tad ir tokių problemų nelieka. Greitas įtempiamų lubų montavimas tikrai yra didžiulis pliusas, kuris sutaupo laiko. Įprastas lubų rengimas gali užtrukti net kelias dienas ar savaitę, tačiau įtempiamos lubos gali būti įrengtos tikrų specialistų net ir per kelias valandas, o blogiausiu atveju užtrunka 1-2 dienas. Tokie greiti rezultatai stebina kiekviena – juk dažniausiai rengiant namų sienas, lubas, grindis nusiteikiama laukti daug ilgiau.

Pirmiausia ant tikrųjų lubų yra montuojamas karkasas, kuris skirtas plėvelei tvirtinti, taigi, galima suprasti, kad su tokiomis lubomis paslėpsite visus galimus defektus tikrosiose lubose. Net ir tokiais atvejais, kai matosi laidai, signalizacija, juos galima pridengti. Greičiausiai labai verta žinoti, jog plėvelė yra atspari vandeniui, todėl galima tokio tipo lubas turėti ne tik miegamajame ar svetainėje, bet ir vonioje ar virtuvėje, kur drėgmės yra kur kas daugiau. Įtempiamų lubų montavimas praktiškai gali būti atliekamas bet kurioje namų patalpoje. Jų priežiūrai daug dėmesio skirti nereikės, nes jas lengva dezinfekuoti ir plauti, jei atsiranda poreikis.

Komentarai
Kraunama...