Įdomios ekskursijos galimos ir Lietuvoje

0 12

Kartais norint naujų įspūdžių nebūtina keliauti labai toli, užtenka pasidomėti ką naujo galima pastebėti Lietuvoje. Daugelis kai kurių gamtos kampelių, kai kurių miestelių ar architektūrinių paminklų dar nėra matę, o ir visus muziejus apvažiuoti tikrai ne visiems yra pavykę, todėl būtina pagalvoti ar kelionės po Lietuva nebus dar smagesnis būdas praleisti laisvą laiką. Kadangi nereikia taip toli vykti, galima per kelias dienas apkeliauti labai daug. Tai leis ne tik parsivežti daug puikių patirčių, bet ir nuostabių prisiminimų. Ekskursijos Lietuvoje organizuojamos ir kelionių agentūrų, tad jei nepavyksta patiems susiorganizuoti maršruto ar išsirinkti vietos, kurioje būtų įdomu praleisti laiką, agentūros visuomet pasiūlys puikius variantus. Visuomet labai įdomūs sprendimai būna su gidais, kurie sudomina įvairiais faktais ir džiugina nauja informacija, žiniomis. Tačiau paprastesniems savaitgaliams tikrai galima išsirinkti vietą ir patiems, svarbiausia atsižvelgti į savo poreikius ir norus.

Norintiems pasižvalgyti po miestus, gamtą, tikrai galima atrasti dar nematytų vietų. Įdomios ekskursijos Lietuvoje gali būti ir Klaipėdoje, ir kituose miestuose. Tikrai verta apsilankyti uostamiestyje, nes čia vis dažniau apsilanko kruiziniai bei krovininiai laivai, kurie tikrai džiugina ne tik turistų, bet ir pačių gyventojų akį. Nuvykti galima ir į rekonstruotą jūrų muziejų, tad įspūdžių tokiu atveju netrūktų visai šeimai. Galima išbandyti ir pasiplaukiojimo kokiu nors laivu pramogą, nes dabar Lietuvoje galima rasti vis daugiau maršrutų, kurie leidžia pasidžiaugti itin dailiais vaizdais. Mėgstantiems aktyviau leisti laiką, galima pasidžiaugti gamta ir keliaujant Lietuvoje dviračiais. Vis daugiau dviračių takų leidžia patogiai pravažiuoti miestelius ar kokias nors dailias vietas. Taigi, kelionės po Lietuvą gali būti išpildomos visai kita transporto priemone nei tikėjotės.

Mėgstantiems trumpesnes keliones ar tiesiog smagiai praleisti savaitgalius, galima aplankyti įdomesnius muziejus, atsinaujinusius architektūrinius paminklus bei bažnyčias. Įspūdį gali padaryti ir dvarai ar dar nelankytos pilys, kurios stebina savo istorija. Gidai gali užtikrinti, jog tokiose vietose sužinosite itin įdomios informacijos, kurią nebūtinai žinojote patys. Užeiti tikrai verta ir į atsinaujinusį Vytauto Didžiojo karo muziejų, kuris dabar džiugina išmaniais sprendimais, 3D projektoriais bei skaitmeniniais vaizdais. Tai puikus būdas praleisti laisvą laiką, kai oras lauke ne itin malonus, todėl tiks ir šaltojo sezono kelionėms.

Komentarai
Kraunama...