Dirbtinio rotango pinti lauko baldai

0 38

Populiarėja vys masyvesni pinti lauko baldai, kurie yra iš dirbtinio rotango. Dažniausiai tai polietileno medžiagos baldai, kurie puikiai atrodo terasoje. Pintų baldų pasirinkimas vis didėja, anksčiau vyraudavo paprastų stilių, minimalistiniai baldai, o dabar galima nusipirkti ir pintų sofų, krėstų ar dar kokių panašių baldų. Jei yra lengvi ir tuo pačiu tvirti, o gali atrodyti visaip, pagal jūsų pasirinktą stilių. Tokie baldai tinka ir sode, o jų patogumas yra viena geriausių jų savybių.

Natūralaus rotango lauko baldai yra išgaunami iš Azijos šalyse augančių palmių. Pagaminti baldus iš tokios medžiagos yra gana sunku, todėl tai dažniausiai labai matoma jų kainoje – brangi tiek pati medžiaga, tiek pagaminimo procesas. Žinoma, šie lauko baldai taip pat ir kokybiški, nes yra atsparūs aplinkai ir patogūs sėdėjimui.

Pintų baldų pasirinkimo rinkoje yra daugiausiai, nes didėjantis jų populiarumas suteikia galimybe juos gaminti kaip įmanoma plačiau. Pinti baldai labai populiarūs Skandinavų šalyse ir po truputį populiarėja visame pasaulyje. Galima rasti ir puikius tokio pobūdžio baldų komplektus, kurių nereikės derinti ir iškart gausite kokybiškai ir stilingai atrodantį rinkinį.  Taip pat tokie baldai visuomet tinka gamtos aplinkoje ir puikiai dera medžių ir augalų fone. Visuomet pagrindinės geriausios rotango baldų savybės bus lengvumas, funkcionalumas  ir ergonomiškumas.

Dažniausiai gaminamos šių baldų spalvos yra pastelinės – pilkos ar rudos spalvos. Nors tai tikrai nėra didžiulis minusas, nes šios spalvos lauke puikiai dera, kai kurie norėtų ryškesnių spalvų išskirtiniems dizainams. Dažniausiai iš šios medžiagos gaminami įvairių formų stalai, kėdės, maži staliukai, foteliai, sofos. Tai parodo, kad baldai gali stipriai varijuoti ir būti pritaikomi prie skirtingų poreikių.

Kartais pinti baldai būna sutvirtinti metalo rėmu arba papildomu pynimu, tad visuomet paskaitykite ir pasidomėkite. Tokie baldai tvirtesni, tačiau reikalauja ir daugiau investicijų. Jei pinti baldai jūsų netraukia, visuomet galima rinktis ir iš metalo, medžio ar kitokios rūšies lauko baldų, kurie labiau tiktų prie jūsų eksterjero. Žinoma, kitokių medžiagų baldai reikalauja ir daugiau priežiūros.

Komentarai
Kraunama...