Biuro kėdės: kaip pasirinkti tinkamiausias?

0 4

Biuro kėdės, stalai yra labai svarbūs baldai darbo aplinkoje. Kiekvienas dirbantis ofise greičiausiai pasakytų, kad sėdėti didžiąją dalį dienos yra ganėtinai sunku. Žinoma, pertraukas galima išnaudoti pasivaikščiojimams ar dar kokiai aktyvesnei veiklai, tačiau vis tiek tenka atsisėdus prabūti nemažai laiko kas nėra nei sveika, nei, dažniausiai, patogu. Ilgas sėdėjimas kenkia ir kraujotakai, ir nugarai bei kitiems raumenims. Dabar galima pastebėti kaip atsiranda vis daugiau patogesnių baldų, kurie reguliuojasi ir suteikia vis geresnes sąlygas darbui. Patogumas ne tik mažiau kenkia sveikatai, bet ir turi naudos produktyvumui, taigi, nauda tikrai ne maža. Jei svarstote apie naujus, patogesnius baldus ofise, sužinokite į ką reikėtų atkreipti dėmesį juos renkantis.

Prioritetas renkantis biuro kėdes, stalus yra kokybė. Funkcionalus baldas užtikrins komfortą, o kokybiškos medžiagos ilgaamžiškumą. Tikrai pigiau pirkti vieną kartą kokybišką baldą, nei vėliau pirkti pigesnius variantus kelis kartus. Dažniausiai investavus tikrai galima džiaugtis ilgesniu tarnavimo laiku ir komfortu. Medžiagos iš ko gali būti pagaminta kėdė labai įvairios, o pasirinkti kokia bus jų išorė taip pat įmanoma – vieni labiau mėgsta odines, kiti medžiagines. Atkreipti dėmesį reikia taip pat ir į kėdės aukštį, reguliavimą, atlošą bei sėdynę.

Šiuolaikiniai baldai dažnai yra ergonomiški ir labai prisitaikantys prie žmonių sudėjimo. Net ir stalų aukštis tampa reguliuojamu tam, kad būtų ne tik patogiau dirbti, bet ir pavyktų taisyklingai prie jų sėdėti. Reguliuojamas stalo aukštis suteikia galimybę bent dalį laiko ofise stovėti dirbant, kas labai naudinga sveikatai. Biuro kėdės taip pat turi būti reguliuojamos, kad skirtingo ūgio žmonės galėtų pasireguliuoti aukštį.

Atlošas ir sėdynė turi reikšmės patogumui. Sėdynės minkštumo pasirinkimas yra individualus, tačiau ilgai sėdint kėdėje geriau rinktis minkštesnes. Atlošas irgi dažnai būna reguliuojamas, o tai labai gerai, nes jis turi įtakos nugaros apkrovai – kuo geriau sureguliuojamas atlošas individualiam žmogui, tuo mažiau apkrovos nugarai tenka. Pačio atlošo forma turėtų būti S raidės, nes jis prisitaiko prie natūralių stuburo linkių. Kėdės su tiesiais atlošais nebus tokios patogios ir nenuims nuo nugaros tiek apkrovos kiek gali taisyklingos formos biuro kėdės.

Komentarai
Kraunama...