Ar išmetimo sistema gali atrodyti gražiai?

0 3

Tinkamai prižiūrėtas, išpuoselėtas automobilis atrodo reprezentatyviai ir atkreipia aplinkinių dėmesį. Šiam tikslui pasiekti dažnai pasitelkiamos ir tokios nedidelės, tačiau svarbios detalės kaip automobilių duslintuvų antgaliai, duslintuvo bakeliai ir kiti.

Išmetimo sistema yra gan sudėtingas mechanizmas. Nors didžioji jos dalis yra po transporto priemone, maža dalis jos matosi ir išorėje. O tai kas matoma kitiems, dažniausiai norisi, kad atrodytų estetiškai.

Įvairaus dydžio duslintuvo antgaliai – tai praktiški ir estetiški aksesuarai, kurie suteikia automobilio išvaizdai daugiau šarmo. Universalūs antgaliai skirti pritvirtinimui prie išmetimo vamzdžio varžtelių pagalba, gali būti montuojami bet kokiam automobiliui su tuo pačiu išmetimo vamzdžio diametru. Kiti antgaliai turi montavimo vamzdžius, kurie gali būti veržiami apkabų pagalba arba virinami. Pabrėžtina jog dažniausiai duslintuvo antgaliai yra virinami ir pritaikomi konkrečiai pagal automobilį. Reikia atsižvelgti į vamdžio storį bei automobilio bamperio ir difuzoriaus angas.

Žinoma, tinkamai veikdama išmetimo sistema paveikia ir duslintuvą. Tuomet duslintuvo vamzdyje atsiranda kondensato garai ir rūgštys – būtent tai neigiamai veikia išmetamosios sistemos galinį duslintuvą, o vanduo ir žemos metu ant kelio esanti druska sukelia rūdžių atsiradimą. Kai važiavimo metu iš vamzdžio yra girdimas ūžesys arba triukšmas, galima manyti, kad išmetamasis vamzdis priglunda ne visai glaudžiai ir tokiu atveju reikia suprasti, kad atėjo laikas jį pakeisti. Keičiant išmetamojo vamzdžio dalį, pavyzdžiui, galinį duslintuvą,

Tokiais atvejais praverčia tai, jog duslintuvų antgaliai internetu gali būti įsigyti neišėjus iš namų. www.tuningparts.lt išsirinkite Jums reikiamas prekes ir mes pasirūpinsime geromis kainomis ir greitu bei sklandžiu prekių pristatymu.

Komentarai
Kraunama...